Publications Office of the EU
Spanje-Madrid: Ballonkatheters - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Madrid: Ballonkatheters

  • Gepubliceerd
    27/01/2023
  • Uiterste termijn
    28/02/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    09/03/2023
  • Gunning
    26/04/2023
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Hospital General Universitario Gregorio Marañón
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ES300 Madrid
Sector (CPV)
33141210 Ballonkatheters
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
816,750.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
301,882.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
7
Referentienummer inschrijving
A/SUM-000721/2023
Beschrijving

Suministro de balones y microbalones de uso específico intracraneal para el servicio de neurorradiología del Hospital G. U. Gregorio Marañón

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
http://www.madrid.org/contratospublicos
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
09/03/2023 10:30
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.