Publications Office of the EU
Aankoop van bouwrecht - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Aankoop van bouwrecht

  • Gunning
    22/04/2024
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Електроразпределителни мрежи Запад ЕАД
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: BG411 София (столица)
Sector (CPV)
70123200 Verkopen van niet voor bewoning bestemd onroerend goed
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
56,410.00 BGN
Referentienummer inschrijving
381056
Beschrijving

Aankoop van bouwrecht

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Niet beschikbaar
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Покупка право на строеж за изграждане на помещение за енергиен обект - вграден трафопост
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
56,410.00 BGN
Gunning van het contract
Officiële naam: ЛИДЕР ИНВЕСТМЪНТ - 2016 ООД
Postadres:
Stad: с. Рогош
Postcode:
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.