Publications Office of the EU
Italië-Savona: Welzijnszorg voor bejaarden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Savona: Welzijnszorg voor bejaarden

  • Gepubliceerd
    25/05/2018
  • Uiterste termijn
    05/07/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    06/07/2018
  • Gunning
    19/11/2018
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Provincia di Savona
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ITC32 Savona
Sector (CPV)
85311000 Maatschappelijke dienstverlening waarbij onderdak wordt verschaft
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
992,387.50 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Affidamento del servizio di accoglienza tutela e integrazione nell’ambito della rete SPRAR ordinario, destinato ad adulti di sesso maschile per n. 20 persone sulla base del progetto presentato dal Comune di Calizzano, con l’adesione del Comune di Osiglia, a valere sul Fondo nazionale per le politiche e i servizi per l’asilo di cui al D.M. 28.12.2017 per il triennio 2018-2020.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Provincia di Savona
Postadres: Via Sormano 12
Stad: Savona
NUTS-code: ITC32
Postcode: 17100
Land: ITA
Hoofdadres: http://www.provincia.savona.it
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
06/07/2018 09:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
992,387.50 EUR
Gunning van het contract
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.