Publications Office of the EU
België-Willebroek: Diensten op het gebied van management - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

België-Willebroek: Diensten op het gebied van management

  • Gepubliceerd
    02/02/2022
  • Uiterste termijn
    07/03/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    07/03/2022
  • Gunning
    11/05/2022
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
De Vlaamse Waterweg nv
Plaats van uitvoering
NUTS code: BE2 Vlaams Gewest
Locatie van de koper
NUTS code: BE212 Arr. Mechelen
Sector (CPV)
79420000 Diensten op het gebied van management
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
4,500,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
4,500,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
De Vlaamse Waterweg-ATE-21-0020-F03_0
Beschrijving

Het voorwerp van de opdracht is het uitvoeren van taken inzake “smart maintenance”. Daarnaast wordt ingezet te worden het op maat leveren van business consultancy ondersteuning en expertise.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=De+Vlaamse+Waterweg-ATE-21-0020-F02
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
07/03/2022 09:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
4,500,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
4,500,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Deloitte Consulting & Advisory BV / SRL
Postadres: Gateway Building, Luchthaven Nationaal 1J
Stad: Zaventem
Postcode: 1930
Land: BEL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.