Publications Office of the EU
Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées

  • Gunning
    13/02/2025
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Communauté d'Agglomération Grand Paris Sud
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: FR104 Essonne
Sector (CPV)
55520000 Cateringdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
360,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
2024M034
Beschrijving

Prestations de traiteurs pour la communauté d'agglomération Grand Paris Sud - Lot n°4 : marché réservé aux entreprises adaptées

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Niet beschikbaar
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Valeur technique
Gewicht (percentage, exact): 40
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Prix
Gewicht (percentage, exact): 40
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Qualité gustative et visuelle
Gewicht (percentage, exact): 20
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
360,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Entreprise Adaptée le Relais de Sillery
Postadres:
Stad: Epinay sur Orge
Postcode: 91360
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.