Publications Office of the EU
E-Erandio: Wapens, munitie en bijbehorende onderdelen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

E-Erandio: Wapens, munitie en bijbehorende onderdelen

  • Gepubliceerd
    31/03/2012
  • Uiterste termijn
    07/05/2012
  • Opening van de inschrijvingen
    18/05/2012
  • Gunning
    04/07/2012
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Gobierno Vasco - Departamento de Interior
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
35300000 Wapens, munitie en bijbehorende onderdelen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,694,915.24 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,000,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
S-010/2012
Beschrijving

Adquisición de cartuchos.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
18/05/2012 12:30
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
CPV-code

35300000 - Wapens, munitie en bijbehorende onderdelen

35330000 - Munitie

35331000 - Munitie voor vuurwapens en oorlogvoering

Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
1,694,915.24 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
1,000,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: ASAEY, SL
Postadres:
Stad:
Postcode:
Land: ESP
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.