Publications Office of the EU
Polen-Warschau: Analyseapparatuur - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warschau: Analyseapparatuur

  • Gepubliceerd
    20/09/2013
  • Uiterste termijn
    30/10/2013
  • Opening van de inschrijvingen
    30/10/2013
  • Gunning
    09/12/2013
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL Polska
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33130000 Instrumentarium en apparatuur voor tandheelkundig en daaronder vallend gebruik
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
50,000.00 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
49,950.00 PLN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
242/WMW/SGGW/2013
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest dostawa spektrofotometru i RTG stomatologicznego dla Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SIWZ - „Opis przedmiotu zamówienia”.
kod CPV: 33130000-0, 38432000-2

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
30/10/2013 11:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.