Publications Office of the EU
Italië-Pianoro: Verzekeringsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Pianoro: Verzekeringsdiensten

  • Gepubliceerd
    28/09/2022
  • Uiterste termijn
    25/10/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    25/10/2022
  • Gunning
    23/12/2022
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
UNIONE DEI COMUNI SAVENA - IDICE
Plaats van uitvoering
NUTS code: ITH55 Bologna
Locatie van de koper
NUTS code: ITH55 Bologna
Sector (CPV)
66510000 Verzekeringsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,676,600.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,206,432.80 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
7
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

PROCEDURA APERTA SOPRA SOGLIA COMUNITARIA IN MODALITA’ TELEMATICA PER L’AFFIDAMENTO DEI SERVIZI ASSICURATIVI DELL’UNIONE DEI COMUNI SAVENA-IDICE E DEI COMUNI DI LOIANO, MONGHIDORO, MONTERENZIO, OZZANO E PIANORO

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: UNIONE DEI COMUNI SAVENA - IDICE
Postadres: VIALE RISORGIMENTO N. 1
Stad: PIANORO BO
NUTS-code: ITH55
Postcode: 40065
Land: ITA
Contactpersoon: Dr.ssa Viviana Boracci
Hoofdadres: http://www.uvsi.it
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
25/10/2022 14:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.