Publications Office of the EU
Service en ondersteuning van de logische laag van het netwerk Liberecké IS, a.s. - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Service en ondersteuning van de logische laag van het netwerk Liberecké IS, a.s.

  • Gepubliceerd
    08/04/2026
  • Uiterste termijn
    13/04/2026
  • Gunning
    02/06/2026
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Liberecká IS, a.s.
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: CZ051 Liberecký kraj
Sector (CPV)
72253200 Systeemondersteuningsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
9,600,000.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
9,600,000.00 CZK
Referentienummer inschrijving
LIS-SLVS
Beschrijving

Het voorwerp van de overheidsopdracht is het verlenen van diensten op het gebied van het onderhoud van en het toezicht op de logische laag van het netwerk van de aanbestedende dienst, met inbegrip van de levering van vervangende hardware in geval van storingen. De gedetailleerde specificatie van het voorwerp van de uitvoering is opgenomen in de technische specificatie en in het ontwerpcontract voor de verlening van operationele ondersteunende diensten, die een integrerend deel uitmaken van de aanbestedingsstukken.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/LibereckaIS
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/LibereckaIS
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Celková nabídková cena v Kč bez DPH
Geraamde waarde
9,600,000.00 CZK
Definitieve waarde van de opdracht
9,600,000.00 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: NET-SYSTEM s.r.o.
Postadres:
Stad: Liberec - Liberec XIII-Nové Pavlovice
Postcode: 46001
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.