Publications Office of the EU
België-Namen: Brievenpostdienst - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

België-Namen: Brievenpostdienst

  • Gepubliceerd
    28/09/2018
  • Uiterste termijn
    12/11/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    12/11/2018
  • Gunning
    29/04/2019
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Direction de la gestion mobilière
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: BE352 Arr. Namur
Sector (CPV)
64112000 Brievenpostdienst
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
5,230,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
20,920,000.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
SPW-DT51-T0.05.02 18G761-F03_0
Beschrijving

Marché ayant pour objet d'assurer les prestations relatives au traitement du courrier national et international émis par les différents services de la Région wallonne et les Cabinets ministériels du Gouvernement wallon situés sur le territoire de la Région wallonne et sur le territoire de la Région de Bruxelles-Capitale:
— dépôt et enlèvement du courrier;
— expédition du courrier suivant différentes formules d’affranchissement (facturation différée, affranchisseuse, timbres, mailings, port payé par le destinataire);
— fourniture de consommables divers et matériel de manutention (par exemple sacs postaux, casiers, documents types, racks de transport, etc).

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=SPW-DT51-T0.05.02+18G761-F02
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
12/11/2018 10:00
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.