Publications Office of the EU
Italië-Rome: Verhuur van voertuigen voor personenvervoer met chauffeur - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Rome: Verhuur van voertuigen voor personenvervoer met chauffeur

  • Gepubliceerd
    28/07/2021
  • Uiterste termijn
    28/10/2021
  • Gunning
    04/05/2022
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
TRENITALIA S.p.A.
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ITI43 Roma
Sector (CPV)
60170000 Verhuur van voertuigen voor personenvervoer met chauffeur
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
3,600,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,911,309.39 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
3
Referentienummer inschrijving
27652
Beschrijving

GPA 27652 per l’affidamento di “Accordi Quadro con unico operatore economico sui quali basare la stipula di Contratti Applicativi per l’esecuzione del Servizio di trasporto tramite automezzi con autista del personale di macchina bordo e viaggiatori della Direzione Regionale Liguria di Trenitalia SpA Stazione di Genova e provincia e Savona e provincia.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Trenitalia SpA
Postadres: piazza della Croce Rossa 1
Stad: Roma
NUTS-code: ITI43
Postcode: 00161
Land: ITA
Contactpersoon: Lella Malvermi
Hoofdadres: www.acquistionline.trenitalia.it
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.