Publications Office of the EU
I-Siena: Apparatuur en instrumentarium voor OK - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

I-Siena: Apparatuur en instrumentarium voor OK

  • Gepubliceerd
    10/03/2011
  • Uiterste termijn
    02/05/2011
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: ITI19 Siena
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33162000 Apparatuur en instrumentarium voor OK
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,650,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

L’appalto ha per oggetto la fornitura in locazione quinquennale inclusive service/comodato d'uso di n. 16 trapani, n. 6 consolle e n. 1 debrider per le sale operatorie della neurochirurgia, otorinolaringoiatria, chirurgia maxillo-facciale e UOC chirurgia otologica e della base cranica dell'Azienda ospedaliera universitaria, compreso il materiale di consumo monouso.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
CPV-code

33162000 - Apparatuur en instrumentarium voor OK

33180000 - Functionele ondersteuning

33184000 - Kunstmatige lichaamsdelen

Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
2,650,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.