Publications Office of the EU
Zweden-Åkersberga: Diensten voor slibverwijdering - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zweden-Åkersberga: Diensten voor slibverwijdering

  • Gepubliceerd
    17/01/2019
  • Uiterste termijn
    18/02/2019
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Roslagsvatten AB
Plaats van uitvoering
NUTS code: SE110 Stockholms län
Locatie van de koper
NUTS code: SE110 Stockholms län
Sector (CPV)
90513600 Diensten voor slibverwijdering
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
79,000,000.00 SEK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
19/1
Beschrijving

Insamling av slam från enskilda avlopp och fett från verksamheter i Österåkers kommun och Vaxholms stad.
Upphandling omfattar två entreprenader (enl. närmare beskrivning i förfrågningsunderlaget).
A. Entreprenad fastland
B. Entreprenad öar

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afqrvzvzhx&GoTo=Tender
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
79,000,000.00 SEK
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.