Publications Office of the EU
Polen-Warschau: Diensten voor bescherming tegen natuurlijke risico's of gevaren - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Polen-Warschau: Diensten voor bescherming tegen natuurlijke risico's of gevaren

  • Gepubliceerd
    12/09/2019
  • Uiterste termijn
    15/10/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    15/10/2019
  • Gunning
    19/11/2019
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL516 Legnicko-Głogowski
Locatie van de koper
NUTS code: PL516 Legnicko-Głogowski
Sector (CPV)
90721800 Diensten voor bescherming tegen natuurlijke risico's of gevaren
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
119,515.20 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
501,091.71 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
9
Referentienummer inschrijving
WR.ROZ.281.314.2019
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest wykoszenie porostów ze skarp wraz z wygrabieniem lub rozdrobnieniem pokosu, ścinanie i karczowanie krzewów, wycięcie drzew, oczyszczenie terenu z pozostałości po wygrabieniu z wywiezieniem i utylizacją. Wydobycie z cieku porostów roślin korzeniących się w dnie (hakowanie), usuwanie zatorów, oczyszczanie wylotów i przepustów. Ręczna i mechaniczne odmulanie dna cieku, rozplantowanie urobku po mechanicznym odmuleniu, usuwanie rumoszu, łach dennych. Naprawa ubezpieczeń koryta i zabudowa wyrw brzegowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi przedmiar prac dla poszczególnych części zamówienia stanowiący załącznik do SIWZ.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
http://miniportal.uzp.gov.pl
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
15/10/2019 12:00
Plaats van uitvoering
CPV-code

90721800 - Diensten voor bescherming tegen natuurlijke risico's of gevaren

77300000 - Tuinbouwdiensten

77310000 - Beplanten en onderhouden van groengebieden

77000000 - Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij

77200000 - Bosbouwdiensten

45000000 - Bouwwerkzaamheden

77211000 - Diensten in verband met houtwinning

77210000 - Houtwinning

Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.