Publications Office of the EU
Saint-Pierre - Schoonmaak - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Saint-Pierre - Schoonmaak

  • Gepubliceerd
    09/08/2024
  • Uiterste termijn
    18/09/2024
  • Gunning
    04/12/2024
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
IN.VA. S.P.A.
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: ITC20 Valle d’Aosta/Vallée d’Aoste
Sector (CPV)
90910000 Reinigingsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
474,360.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
230,064.60 EUR
Referentienummer inschrijving
101 - SUA Servizi/Forniture
Beschrijving

OPEN PROCEDURE VOOR HET VERTROUWEN VAN DE REINIGINGSDIENST VOOR GEMEENSCHAPPELIJKE EIGENDOM VOOR DE MUNICIPALITEIT VAN SAINT-PIERRE

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://place-vda.aflink.it/
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://place-vda.aflink.it/
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
CPV-code
Gunningsmethode
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Offerta economicamente più vantaggiosa
Gewicht (percentage, exact):
Geraamde waarde
474,360.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
230,064.60 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: GESTIONE SERVIZI INTEGRATI S.R.L.
Postadres:
Stad: Colleretto Giacosa
Postcode: 10010
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.