Publications Office of the EU
Polen-Katowice: Reparatie- en onderhoudsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Katowice: Reparatie- en onderhoudsdiensten

  • Gepubliceerd
    04/12/2020
  • Uiterste termijn
    12/01/2021
  • Geannuleerd
    29/03/2021
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Canceled
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL22A Katowicki
Locatie van de koper
NUTS code: PL22A Katowicki
Sector (CPV)
50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
200,638.41 PLN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
4
Referentienummer inschrijving
DZ.3321.189.2020
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia są usługi serwisowe i przeglądy techniczne:
— zad. 1 – konserwacja i naprawa systemu łączności,
— zad. 2 – umowa serwisowa pogwarancyjna systemu IP-DECT,
— zad. 3 – monitoring pożarowy – przesyłanie sygnalizacji ze szpitalnego systemu ppoż. drogą radiową,
— zad. 4 – konserwacja systemu sygnalizacji pożaru i oddymiania oraz naprawy w budynku SSW II piętro.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załączniki 2b, 3 i 4 do SIWZ.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Postadres: ul. Ziołowa 45/47
Stad: Katowice
NUTS-code: PL22A
Postcode: 40-635
Land: POL
Contactpersoon: Mateusz Karpiński
Hoofdadres: www.bip.gcm.pl
Elektronisch via:
https://gcm.logintrade.net/
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.