Publications Office of the EU
Nederland-Leiden: Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Nederland-Leiden: Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten

  • Gepubliceerd
    18/11/2014
  • Uiterste termijn
    09/01/2015
  • Opening van de inschrijvingen
    09/01/2015
  • Gunning
    17/02/2015
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Universiteit Leiden
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
4,078,856.00 EUR
Referentienummer inschrijving
I-0012
Beschrijving

Het domein catering is een professionele organisatie die haar bestaansrecht ontleent aan het leveren van een hoogwaardig pakket aan cateringdiensten. Deze cateringdiensten kennen een structureel (dagelijks) karakter in de zogeheten bedrijfscatering. Daarnaast levert UFB-Catering cateringdiensten op aanvraag in de vorm van partycatering. UFB-Catering voert haar diensten uit op een klantgerichte wijze, rekening houdend met de vereisten van rechtmatigheid, doelmatigheid en doeltreffendheid. De cateringdiensten zijn bedoeld voor de medewerkers, studenten en bezoekers van de universiteit. UFB-Catering is partner in het faciliteren van talent en een adviesorgaan voor catering gerelateerde vraagstukken voor het College van Bestuur.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
09/01/2015 12:15
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
CPV-code

15000000 - Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten

55000000 - Diensten voor hotel, restaurant en detailhandel

55500000 - Kantine- en cateringdiensten

Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
4,078,856.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Bidvest DeliXL BV
Postadres:
Stad: Schiedam
Postcode:
Land: NLD
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.