Publications Office of the EU
Nederland-Amstelveen: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Nederland-Amstelveen: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning

  • Gepubliceerd
    12/01/2018
  • Uiterste termijn
    22/01/2018
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Gemeente Amstelveen
Plaats van uitvoering
NUTS code: NL32 Noord-Holland
Locatie van de koper
NUTS code: NL32 Noord-Holland
Sector (CPV)
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
276,462.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Om de volledige opdrachtinformatie te kunnen zien dient u een formeel goedgekeurde registratie te hebben op het betreffende Dynamisch Aankoopsysteem.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Gemeente Amstelveen
Postadres: Laan Nieuwer-Amstel 1
Stad: Amstelveen
NUTS-code: NL32
Postcode: 1182JR
Land: NLD
Contactpersoon: Gemeente Amstelveen
Hoofdadres: http://www.amstelveenhuurtin.nl/Opdracht/Gemeente-Amstelveen/557-Ontwikkelaar-zaaksysteem--senior-/421
Elektronisch via:
http://www.amstelveenhuurtin.nl/Opdracht/Gemeente-Amstelveen/557-Ontwikkelaar-zaaksysteem--senior-/421
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
276,462.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.