Publications Office of the EU
Frankrijk-Haubourdin: Ongevallen- en ziektekostenverzekeringen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Haubourdin: Ongevallen- en ziektekostenverzekeringen

  • Gepubliceerd
    30/09/2022
  • Uiterste termijn
    28/10/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    28/10/2022
  • Gunning
    26/12/2022
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
ville d'haubourdin
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRE11 Nord
Locatie van de koper
NUTS code: FRE11 Nord
Sector (CPV)
66512000 Ongevallen- en ziektekostenverzekeringen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,000,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
201,354.93 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
22-07
Beschrijving

assurances statutaires et Risques ANNEXES 2023

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: ville d'haubourdin
Postadres: 11 rue Sadi Carnot
Stad: Haubourdin
NUTS-code: FRE11
Postcode: 59320
Land: FRA
Hoofdadres: https://www.haubourdin.fr/
Elektronisch via:
https://marchespublics596280.fr/
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
28/10/2022 14:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.