Publications Office of the EU
Duitsland-Frankfort a.d. Main: Maken van bovenleidingen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Frankfort a.d. Main: Maken van bovenleidingen

  • Gunning
    21/03/2019
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
DB Netz AG (Bukr 16)
Plaats van uitvoering
NUTS code: Other or Not Specified
Locatie van de koper
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
45234160 Maken van bovenleidingen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
16,238,726.89 EUR
Referentienummer inschrijving
18FEI37042
Beschrijving

Durch die Elektrifizierung werden die Züge der Breisacher Bahn mit den künftig ebenfalls elektrisch verkehrenden Zügen der Kaiserstuhl- und Höllentalbahn verknüpft.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
16,238,726.89 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: SPL Powerlines Germany GmbH
Postadres:
Stad: Forchheim
Postcode: 91301
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.