Publications Office of the EU
Tsjechië-Hora Svatého Šebestiána: Bosbouwdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Tsjechië-Hora Svatého Šebestiána: Bosbouwdiensten

  • Gepubliceerd
    11/09/2018
  • Uiterste termijn
    16/10/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    16/10/2018
  • Gunning
    01/01/2019
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Městské lesy Chomutov
Plaats van uitvoering
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Locatie van de koper
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Sector (CPV)
77200000 Bosbouwdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
9,968,650.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
10,271,030.50 CZK
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
36
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Provádění lesnických činností, zejména pěstebních a těžebních činností, v roce 2019 na základě uzavřené písemné rámcové smlouvy.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Městské lesy Chomutov, příspěvková organizace
Nationaal registratienummer: 46790080
Postadres: Hora Svatého Šebestiána 90
Stad: Hora Svatého Šebestiána
NUTS-code: CZ042
Postcode: 431 82
Land: CZE
Contactpersoon: Petr Markes
Hoofdadres: www.lesy-cv.cz
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met several ondernemers
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
16/10/2018 13:00
Plaats van uitvoering
CPV-code

77200000 - Bosbouwdiensten

77231600 - Bebossingsdiensten

45200000 - Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden

45000000 - Bouwwerkzaamheden

45230000 - Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen

77211000 - Diensten in verband met houtwinning

77210000 - Houtwinning

45233000 - Aanleg van snelwegen en wegen

Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.