Publications Office of the EU
Polen-Warschau: Computeruitrusting en -benodigdheden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warschau: Computeruitrusting en -benodigdheden

  • Gepubliceerd
    27/12/2013
  • Uiterste termijn
    04/02/2014
  • Opening van de inschrijvingen
    04/02/2014
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Akademia Obrony Narodowej
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
356,757.00 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
106/2013
Beschrijving

Laptop 7 szt.,
Serwer 1 szt.,
Zestaw komputerowy 35 szt.,
Monitor 75 szt.,
Drukarka sieciowa 5 szt.,
Tablet 10 szt.,
Laptop z oprogramowaniem 1 szt.,
Projektor 4 szt.,
Skaner A3 1 szt.,
Urządzenie do transmisji danych cyfrowych - punkt dostępowy 50 szt.,
Zasilacze (injector) 50 szt.,
Spliter 50 szt.,
Urządzenie do transmisji danych cyfrowych -konwert światłowodowy 10 szt.,
Dyski twarde 3,5 20 szt.,
Switch 40 szt.,
Zasilacz ATX 40 szt.,
Pamięć pendrive 8GB 60 szt.,
Pamięć pendrive 16GB 20 szt.,
Listwy zasilające 50 szt.,
Kabel UTP 305m 20 szt.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Akademia Obrony Narodowej
Postadres: al. Gen. A. Chruściela 103
Stad: Warszawa
Postcode: 00-910
Land: POL
Contactpersoon: adres jak na wstępie - Kancelaria Jawna AON – budynek nr 101 pokój 210a (II piętro)
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
04/02/2014 11:00
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
356,757.00 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.