Publications Office of the EU
Darlehen Grundstückskäufe 2025 - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Darlehen Grundstückskäufe 2025

  • Gepubliceerd
    29/01/2025
  • Uiterste termijn
    03/04/2025
  • Opening van de inschrijvingen
    03/04/2025
  • Gunning
    20/05/2025
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Marktgemeinde Lustenau
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: AT342 Rheintal-Bodenseegebiet
Sector (CPV)
70120000 Kopen en verkopen van onroerend goed
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
6,000,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
6,000,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
0008
Beschrijving

Darlehen zur Finanzierung von Grundstückskäufen der Marktgemeinde Lustenau im Jahr 2025

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://bekanntmachungen.vorarlberg.at/Detail/203962
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://bekanntmachungen.vorarlberg.at/Detail/203962
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
03/04/2025 10:05
Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Niedrigstes Angebot
Gewicht (percentage, exact):
Geraamde waarde
6,000,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
6,000,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Dornbirner Sparkasse Bank AG
Postadres:
Stad: Lustenau
Postcode: 6890
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.