Publications Office of the EU
„Uitvoering van renovatiewerkzaamheden op interventielocaties — lopende reparaties in administratieve gebouwen die door de territoriale structuren van het bureau voor sociale bijstand worden gebruikt voor de volgende terreinen: Perceel 2 — door de CSP gebruikt administratief gebouw — Svishtov — IPM — Polski Trambes, gevestigd te: GR. Polski Trumbes, 57 Targska Street - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

„Uitvoering van renovatiewerkzaamheden op interventielocaties — lopende reparaties in administratieve gebouwen die door de territoriale structuren van het bureau voor sociale bijstand worden gebruikt voor de volgende terreinen: Perceel 2 — door de CSP gebruikt administratief gebouw — Svishtov — IPM — Polski Trambes, gevestigd te: GR. Polski Trumbes, 57 Targska Street

  • Gunning
    27/03/2024
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
РЕГИОНАЛНА ДИРЕКЦИЯ ЗА СОЦИАЛНО ПОДПОМАГАНЕ - ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
9,348.00 BGN
Referentienummer inschrijving
330799
Beschrijving

Uitvoering van bouw- en installatiewerkzaamheden in een administratief gebouw dat wordt gebruikt door de directie sociale bijstand — Svishtov — IPM — Polski Trambesh, bestaande uit de lopende renovatie van die werken.De aanbestedingsprocedure maakt deel uit van subactiviteit 1.1 „Inleiding van contracten voor de selectie van contractanten en het uitvoeren van reparaties op de interventielocaties” van project H7 (C11.I4) „Modernisering van het Agentschap voor sociale bijstand”, gefinancierd uit het nationale herstel- en veerkrachtplan, met uitvoeringsperiode 2024-2022.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Niet beschikbaar
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане - „най-ниска цена“.
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
9,348.00 BGN
Gunning van het contract
Officiële naam: РЕМОНТ П СТРОЙ ЕООД
Postadres:
Stad: гр. Самоков
Postcode: 2000
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.