Publications Office of the EU
Polen-Stettin: Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Stettin: Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger

  • Gepubliceerd
    22/05/2013
  • Uiterste termijn
    08/07/2013
  • Opening van de inschrijvingen
    08/07/2013
  • Gunning
    19/08/2013
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Szczecinie
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL42 Zachodniopomorskie
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
35000000 Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,063,950.00 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
737,110.01 PLN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
5
Referentienummer inschrijving
58/D/13
Beschrijving

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z rozładunkiem na koszt Wykonawcy sprzętu pożarniczego.
2. Miejscem dostawy i rozładunku przedmiotu zamówienia jest magazyn RZI Szczecin przy ul. Ostrawickiej 16 w Szczecinie. Magazyn czynny jest w godz. 8:00 – 13:00 od poniedziałku do piątku.
3. Transport na koszt Wykonawcy.
4. Za rozładunek przedmiotu zamówienia odpowiada Wykonawca. Rozładunek obejmuje zdjęcie z pojazdu przedmiotu zamówienia i ułożenie na placu przed magazynem wyznaczonym przez Zamawiającego w sposób umożliwiający jego przeliczenie i sprawdzenie jakości.
Nie zastosowanie się do zasad dotyczących rozładunku eliminuje przyjęcie dostawy przez Zamawiającego.
5. Przedmiot zamówienia musi być wyprodukowany w 2013 r.
6. Wykonawca zobowiązuje się powiadomić Zamawiającego o planowanej dostawie z 3 dniowym wyprzedzeniem pisemnie bądź telefonicznie na nr tel / fax: +48 914515009.
7. Sprzęt, który posiada świadectwa dopuszczenia musi być oznaczony znakiem jednostki dopuszczającej do użytkowania.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
08/07/2013 10:30
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.