Publications Office of the EU
Spanje-Ronda: Bouwen van busstation - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Ronda: Bouwen van busstation

  • Gepubliceerd
    09/03/2020
  • Uiterste termijn
    15/06/2020
  • Geannuleerd
    15/07/2020
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Canceled
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES617 Málaga
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
45213311 Bouwen van busstation
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
43,464,509.29 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
De procedure is afgesloten
Referentienummer inschrijving
432/2020
Beschrijving

Contrato de concesión de obra para la construcción y explotación de una estación de autobuses.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Other
Geraamde waarde
43,464,509.29 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
De procedure is afgesloten
Gunning van het contract
De procedure is afgesloten
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.