Publications Office of the EU
Polen-Wejherowo: Handgereedschap - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Wejherowo: Handgereedschap

  • Gepubliceerd
    23/02/2018
  • Uiterste termijn
    13/04/2018
  • Gunning
    22/05/2018
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Powiat Wejherowski
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL Polska
Locatie van de koper
NUTS code: PL Polska
Sector (CPV)
44510000 Gereedschap
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
91,219.15 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
69,960.00 PLN
Referentienummer inschrijving
PZS4.070.3.2.2.1.2018.EC
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych narzędzi, które stanowiły będą.
Wyposażenie stanowiska pracy dla uczniów Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie.
Dla 120 uczniówki.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not specified
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
91,219.15 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
69,960.00 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: Z.U.H. ELKOT Krzysztof
Postadres:
Stad: Kilece
Postcode: 25-540
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.