Publications Office of the EU
Frankrijk-Lyon: Materiaal voor signaleringsborden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Lyon: Materiaal voor signaleringsborden

  • Gepubliceerd
    18/10/2019
  • Uiterste termijn
    27/11/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    28/11/2019
  • Gunning
    20/03/2020
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
DIR Centre-Est
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: FRK26 Rhône
Sector (CPV)
34928471 Materiaal voor signaleringsborden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
4,000,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
4,752,832.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
14
Referentienummer inschrijving
dirce-ce-spe-per-sv-2019
Beschrijving

Les prestations concernent la fourniture et la pose éventuelle:
— de matériels de signalisation verticale (de police, directionnelle, temporaire);
— la fourniture de produits plastiques (jalonnement, balises, musoirs).

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.marches-publics.gouv.fr
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
28/11/2019 09:00
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.