Publications Office of the EU
Spanje-Salamanca: Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Salamanca: Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen

  • Gepubliceerd
    11/04/2022
  • Uiterste termijn
    10/05/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    30/06/2022
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Consejo de Administración de Turismo, Comercio y Promoción Económica de Salamanca, S.A.U.
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES415 Salamanca
Locatie van de koper
NUTS code: ES415 Salamanca
Sector (CPV)
09000000 Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
259,200.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
TUR 2022/1
Beschrijving

Suministro combustible gasóleo C (calefacción) con destino a la instalación térmica del Palacio de Congresos y Exposiciones de Castilla y León en Salamanca.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Consejo de Administración de Turismo, Comercio y Promoción Económica de Salamanca, S.A.U.
Nationaal registratienummer: A37400215
Postadres: Plaza Mayor 32
Stad: Salamanca
NUTS-code: ES415
Postcode: 37002
Land: ESP
Contactpersoon: Consejo de Administración de Turismo, Comercio y Promoción Económica de Salamanca, S.A.U.
Hoofdadres: https://contrataciondelestado.es
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
30/06/2022 08:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
259,200.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.