Publications Office of the EU
Portugal-Felgueiras: Reinigingsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Felgueiras: Reinigingsdiensten

  • Gepubliceerd
    31/08/2021
  • Uiterste termijn
    06/10/2021
  • Gunning
    03/12/2021
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Município de Felgueiras
Plaats van uitvoering
NUTS code: PT11C Tâmega e Sousa
Locatie van de koper
NUTS code: PT11C Tâmega e Sousa
Sector (CPV)
90910000 Reinigingsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
731,447.33 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
727,075.68 EUR
Referentienummer inschrijving
CMF/914/Z/S
Beschrijving

Contratação de serviços de limpeza para os equipamentos municipais por um período de 2 anos

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Município de Felgueiras
Nationaal registratienummer: 501091823
Postadres: Praça da República
Stad: Felgueiras
NUTS-code: PT11C
Postcode: 4610-116
Land: PRT
Contactpersoon: Serviços de Contratação Pública
Hoofdadres: https://cm-felgueiras.pt
Elektronisch via:
https://www.acingov.pt
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
731,447.33 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
727,075.68 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: EUROMEX - Facility Services, Lda.
Postadres: Estrada Nacional 107, n.º 3427, 2.º Dtº
Stad: Matosinhos
Postcode: 4455-495
Land: PRT
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.