Publications Office of the EU
Roemenië-Brăila: Bussen met verlaagde vloer - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Roemenië-Brăila: Bussen met verlaagde vloer

  • Aangekondigd
    18/09/2018
  • Geraamde publicatiedatum
    17/10/2018
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Inactief
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Braicar S.A.
Plaats van uitvoering
NUTS code: RO221 Brăila
Locatie van de koper
NUTS code: RO221 Brăila
Sector (CPV)
34121400 Bussen met verlaagde vloer
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
11,532,000.00 RON
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
De procedure is afgesloten
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Achizitie lot 1 de 5 autobuze de medie capacitate si lot 2 — 10 autobuze de mare capacitate.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.