Publications Office of the EU
PL-Warschau: Wegvervoersdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Warschau: Wegvervoersdiensten

  • Gepubliceerd
    15/01/2011
  • Uiterste termijn
    24/01/2011
  • Gunning
    28/02/2011
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
60100000 Wegvervoersdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,836,198.00 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
953,340.30 PLN
Referentienummer inschrijving
3/2011
Beschrijving

Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie w okresie od 1.3.2011 r. do 31.12.2011 r., z możliwością ewentualnego udzielenia zamówienia uzupełniającego i wydłużenia okresu obowiązywania umowy o maksymalnie 2 miesiące, usługi przewozu regularnego wykonywanej w ramach lokalnego transportu zbiorowego na linii autobusowej funkcjonującej w ramach systemu komunikacji miejskiej łączącego obszar Gminy Wieliszew z Warszawą, w ilości 320 990 (trzysta dwadzieścia tysięcy dziewięćset dziewięćdziesiąt) +5 %/-20 % wozokilometrów, zwanych dalej wkm, w tym 224 550 (dwieście dwadzieścia cztery tysiące pięćset pięćdziesiąt) +5/-20 % wkm na linii L-9 oraz 96 440 (dziewięćdziesiąt sześć tysięcy czterysta czterdzieści) +5/-20 % wkm na linii L10, przy wykorzystaniu autobusów spełniających warunki określone przez Zamawiającego:
Usługi świadczone będą na trasach:
L-9: Wieliszew-Plaża (Wieliszew) – Łajski – Michałów-Reginów – PKP Legionowo (Legionowo), z podjazdami w wybranych kursach do Komornicy,
L10: PKP Legionowo (Legionowo) – Michałów-Reginów – Łajski/Wieliszew - Poniatów – Skrzeszew – Kałuszyn –Olszewnika Stara – Olszewnika Nowa – Krubin – Janówek Pierwszy – Góra – PKP Janówek (Janówek).

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
1,836,198.00 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
953,340.30 PLN
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.