Publications Office of the EU
Spanje-Valladolid: Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Valladolid: Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen

  • Gunning
    28/02/2023
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES418 Valladolid
Locatie van de koper
NUTS code: ES418 Valladolid
Sector (CPV)
09000000 Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
46,608,675.87
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
17,871,473.24 EUR
Referentienummer inschrijving
2040002192 - 080/2023
Beschrijving

Suministro de gas natural canalizado a los centros dependientes de la Gerencia Regional de Salud de Castilla y León

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
46,608,675.87
Definitieve waarde van de opdracht
17,871,473.24 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: GAS NATURAL COMERCIALIZADORA, S.A.
Postadres: Avenida San Luis, 77
Stad: Madrid
Postcode: 28033
Land: ESP
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.