Publications Office of the EU
Procedura aperta sopra soglia comunitaria ai sensi dell'art.71 del codice per il servizio di erogazione, gestione e monitoraggio dei servizi di Welfare aziendale per dipendenti Rai e del Gruppo - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Procedura aperta sopra soglia comunitaria ai sensi dell'art.71 del codice per il servizio di erogazione, gestione e monitoraggio dei servizi di Welfare aziendale per dipendenti Rai e del Gruppo

  • Gepubliceerd
    27/05/2024
  • Uiterste termijn
    03/07/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    05/07/2024
  • Gunning
    24/03/2025
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
RAI - Radiotelevisione Italiana S.p.A.
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ITI43 Roma
Sector (CPV)
79420000 Diensten op het gebied van management
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,717,500.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
20,500.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Procedura aperta sopra soglia comunitaria, ai sensi dell' art. 71 del d.lgs. n. 36/2023, articolata in un unico lotto, per l'affidamento del servizio di erogazione, gestione e monitoraggio dei servizi di Welfare aziendale in favore dei dipendenti Rai e delle società del Gruppo tramite lutilizzo di una piattaforma informatica

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://piattaformaacquisti.rai.it/PortaleAppalti
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: toegestaan
https://piattaformaacquisti.rai.it/PortaleAppalti
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
05/07/2024 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Offerta tecnica
Gewicht (percentage, exact): 70
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Prezzo
Gewicht (percentage, exact): 30
Geraamde waarde
1,717,500.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
20,500.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Eudaimon spa
Postadres:
Stad: Vercelli (VC)
Postcode: 13100
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.