Publications Office of the EU
Ierland-Lifford: Bodemonderzoeksdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ierland-Lifford: Bodemonderzoeksdiensten

  • Gepubliceerd
    17/09/2019
  • Uiterste termijn
    17/10/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    17/10/2019
  • Gunning
    17/01/2020
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Donegal County Council
Plaats van uitvoering
NUTS code: IE041 Border
Locatie van de koper
NUTS code: IE041 Border
Sector (CPV)
71351500 Bodemonderzoeksdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,000,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
946,617.35 EUR
Referentienummer inschrijving
1036/GI
Beschrijving

The scope of the works envisaged under this site investigation is as follows:
— cable percussion boreholes (BHCP),
— rotary core boreholes (BHRC) (some with a cable percussion borehole through overburden),
— cable percussion boreholes with standpipes (BHSP),
— trial pits to a scheduled depth (TP),
— window sampling boreholes (WS),
— obtaining samples for laboratory testing,
— photography of the samples to allow for permanent record of strata and of the slit trenches to support the survey information,
— completion of daily field reports and detailed logs,
— laboratory testing of samples,
— reinstatement of exploratory holes and restoration of areas once operations are complete,
— ground water level readings in the standpipes,
— production of a factual ground investigation report of the investigation and laboratory works as carried out under the proposed contract,
— preparation of association of geotechnical and geo-environmental specialists (AGS 4.0) digital data, and
— perform the role of PSCS.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Donegal County Council
Nationaal registratienummer: N/A
Postadres: County House, Co. Donegal
Stad: Lifford
NUTS-code: IE041
Land: IRL
Contactpersoon: Rodney Irwin
Hoofdadres: http://www.donegalcoco.ie
Elektronisch via:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=153792&B=ETENDERS_SIMPLE
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
17/10/2019 12:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
1,000,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
946,617.35 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Irish Drilling Ltd
Postadres: Old Galway Road, Co. Galway
Stad: Loughrea
Postcode:
Land: IRL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.