Publications Office of the EU
Bulgarije-Sofia: Elektriciteit - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarije-Sofia: Elektriciteit

  • Gepubliceerd
    22/08/2019
  • Uiterste termijn
    20/09/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    24/09/2019
  • Gunning
    05/02/2020
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
„Национален дворец на културата — Конгресен център София“ ЕАД
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: BG411 София (столица)
Sector (CPV)
09310000 Elektriciteit
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,400,000.00 BGN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,400,000.00 BGN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Предметът на обществената поръчка е доставка на електрическа енергия средно и ниско напрежение по свободно договорени цени за нуждите на „Национален дворец на културата — Конгресен център София“ ЕАД и избор на координатор на балансираща група по 2 обособени позиции:
— обособена позиция № 1 „Доставка на електрическа енергия средно и ниско напрежение по свободно договорени цени за нуждите на Национален дворец на културата — Конгресен център София и избор на координатор на балансираща група“,
— обособена позиция № 2 „Доставка на електрическа енергия средно и ниско напрежение по свободно договорени цени за нуждите на „Национален дворец на културата, клон Варна — Фестивален и конгресен център и избор на координатор на балансираща група“.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: „Национален дворец на културата — Конгресен център София“ ЕАД
Nationaal registratienummer: 201570119
Postadres: пл. „България“ № 1
Stad: София
NUTS-code: BG411
Postcode: 1000
Land: BGR
Contactpersoon: Елиз Рушид
Hoofdadres: www.ndk.bg
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
24/09/2019 10:00
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.