Publications Office of the EU
Spanje-Madrid: Diverse gezondheidszorgdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Madrid: Diverse gezondheidszorgdiensten

  • Gepubliceerd
    05/09/2022
  • Uiterste termijn
    04/10/2022
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Rectorado de la Universidad Complutense de Madrid
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES300 Madrid
Locatie van de koper
NUTS code: ES300 Madrid
Sector (CPV)
85140000 Diverse gezondheidszorgdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
731,227.80 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Aantal percelen
3
Referentienummer inschrijving
PA 32-22-4760
Beschrijving

Servicio de Médicos, ATS/DUE y Socorristas para las piscinas de la Universidad Complutense de Madrid

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Rectorado de la Universidad Complutense de Madrid
Nationaal registratienummer: Q2818014I
Postadres: Avda. de Séneca, 2
Stad: Madrid
NUTS-code: ES300
Postcode: 28040
Land: ESP
Contactpersoon: Rectorado de la Universidad Complutense de Madrid
Hoofdadres: http://www.ucm.es/perfilcontratante
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.