Publications Office of the EU
Spanje-Marbella: Liftonderhoud - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Marbella: Liftonderhoud

  • Gepubliceerd
    14/05/2021
  • Uiterste termijn
    14/06/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    16/06/2021
  • Gunning
    07/09/2021
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
AGENCIA PUBLICA EMPRESARIAL SANITARIA COSTA DEL SOL
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES617 Málaga
Locatie van de koper
NUTS code: ES617 Málaga
Sector (CPV)
50750000 Liftonderhoud
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
241,207.20 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
87,997.68 EUR
Referentienummer inschrijving
A.S.A.05/2021
Beschrijving

SERVICIO DE MANTENIMIENTO INTEGRAL DE APARATOS ELEVADORES CON DESTINO A LA AGENCIA PÚBLICA EMPRESARIAL SANITARIA COSTA DEL SOL.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Agencia Pública Empresarial Sanitaria Costa del Sol
Nationaal registratienummer: Q7955060D
Postadres: Autovía A-7, kilómetro 187
Stad: Marbella (Málaga)
NUTS-code: ES617
Postcode: 29603
Land: ESP
Hoofdadres: http://juntadeandalucia.es/temas/contratacion-publica/perfiles-licitaciones.html
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
16/06/2021 12:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
241,207.20 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
87,997.68 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: TK ELEVADORES ESPAÑA, S.L.U.
Postadres:
Stad: MALAGA
Postcode:
Land: ESP
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.