Publications Office of the EU
D-Hannover: Brandbluswagens - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

D-Hannover: Brandbluswagens

  • Gepubliceerd
    20/07/2012
  • Uiterste termijn
    04/09/2012
  • Opening van de inschrijvingen
    05/09/2012
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Kommunale Wirtschafts- und Leistungsgesellschaft (KWL)
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
34144210 Brandbluswagens
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
Q/0048
Beschrijving

1 Hilfeleistungs-Löschgruppenfahrzeug HLF 20 nach DIN 14 530-27
Los 1: Fahrgestell.
Los 2: Aufbau.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
05/09/2012 00:00
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.