Publications Office of the EU
Bulgarije-Pazardzhik: Drukwerk en aanverwante producten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Bulgarije-Pazardzhik: Drukwerk en aanverwante producten

  • Gepubliceerd
    07/04/2018
  • Uiterste termijn
    17/05/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    18/05/2018
  • Gunning
    09/08/2018
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Община Пазарджик
Plaats van uitvoering
NUTS code: BG423 Пазарджик
Locatie van de koper
NUTS code: BG423 Пазарджик
Sector (CPV)
22000000 Drukwerk en aanverwante producten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
37,184.00 BGN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
26,100.00 BGN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Обществената поръчка предвижда изработването на банери, които ще бъдат използвани при провеждането на начална и на заключителна пресконференция по проекта за 3-те обекта – Пазарджик – 2 инсталации, Белово и Септември; дизайна и отпечатването на дипляни за представяне на резултатите при приключване на проекта; изработването и монтажа на билборди и постоянни табели. Билбордите ще бъдат монтирани преди стартирането на СМР по проекта, в чийто обхват попадат 3-те обекта на интервенция, на посочени от бенефициента места. Постоянните обяснителни табели ще бъдат монтирани след приключване на строителните работи по трите обекта на проекта. Изработване на плакати, стикери за брандиране на оборудването, брошури, папки, тефтери, тениски, шапки, моливи, химикали, флашки памет. Поръчката предвижда и организация, анонсиране и провеждане на пресконференции чрез 2 информационни събития на всеки от обектите, публикации в медиите – печатни и електронни медии. Организация и провеждане на официални церемонии „Първа копка” и „Откриване”.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Община Пазарджик
Nationaal registratienummer: 000351736
Postadres: бул. „България“ № 2
Stad: Пазарджик
NUTS-code: BG423
Postcode: 4400
Land: BGR
Contactpersoon: Димитричка Ладжова
Hoofdadres: https://www.pazardzhik.bg
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
18/05/2018 10:00
Plaats van uitvoering
CPV-code
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.