Publications Office of the EU
Italië-San Marco in Lamis: Ophalen van vast stadsafval - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-San Marco in Lamis: Ophalen van vast stadsafval

  • Gepubliceerd
    04/02/2020
  • Uiterste termijn
    03/03/2020
  • Opening van de inschrijvingen
    06/03/2020
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
SUA Gargano sud per conto del Comune di San Marco in Lamis (Fg)
Plaats van uitvoering
NUTS code: ITF46 Foggia
Locatie van de koper
NUTS code: ITF46 Foggia
Sector (CPV)
90511100 Ophalen van vast stadsafval
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,450,253.06 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
CIG 8189801595
Beschrijving

Gestione dei rifiuti urbani avviati allo smaltimento nel Comune di San Marco in Lamis

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: SUA Gargano sud per conto del Comune di San Marco in Lamis (Fg)
Postadres: Piazza Municipio 6
Stad: San Marco in Lamis (Fg)
NUTS-code: ITF46
Postcode: 71014
Land: ITA
Contactpersoon: Ing. Tullio Daniele Mendolicchio – Responsabile unico del procedimento
Hoofdadres: https://suagarganosud.traspare.com
Elektronisch via:
https://suagarganosud.traspare.com
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
06/03/2020 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
2,450,253.06 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.