Publications Office of the EU
P-Angra do Heroísmo: Schoolgebouwen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

P-Angra do Heroísmo: Schoolgebouwen

  • Gepubliceerd
    07/06/2011
  • Uiterste termijn
    02/08/2011
  • Opening van de inschrijvingen
    03/08/2011
  • Gunning
    12/04/2012
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
45214200 Schoolgebouwen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
6,000,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
10,499,403.34 EUR
Referentienummer inschrijving
Concurso Público n.º3/2011-SREF/DREF
Beschrijving

A empreitada consiste na construção do corpo do auditório da escola secundária domingos rebelo.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
03/08/2011 10:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
6,000,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
10,499,403.34 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Consórcio Marques, SA, Somague-Ediçor, Engenharia, SA, Tecnovia-Açores-Sociedade de Empreitadas, SA
Postadres: Rua Joaquim Marques, nº 34
Stad: Ponta Delgada
Postcode: 9501-950
Land: PRT

Officiële naam: Consórcio Marques, SA, Somague-Ediçor-Engenharia, SA, Tecnovia-Açores - Sociedade de Empreitadas, SA
Postadres: Rua Joaquim Marques, nº 34
Stad: Ponta Delgada
Postcode: 9500-950
Land: PRT
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.