Publications Office of the EU
I-Enna: Aansprakelijkheidsverzekeringen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

I-Enna: Aansprakelijkheidsverzekeringen

  • Gepubliceerd
    29/07/2011
  • Uiterste termijn
    23/09/2011
  • Opening van de inschrijvingen
    26/09/2011
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: ITG16 Enna
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
690,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Procedura aperta ai sensi dell'art. 55 del decreto D.Lgs n. 163/2006 e s.m.i.
Servizi assicurativi relativi al seguente rischio: polizza RCT/O Provincia regionale di Enna.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
26/09/2011 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
690,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.