-
Gepubliceerd27/06/2018
-
Uiterste termijn30/08/2018
-
Opening van de inschrijvingen31/08/2018
-
Gunning18/01/2019
-
Vandaag03/09/2026
Toegankelijkheidshulpmiddelen
Bulgarije-Sofia: Elektriciteitsmeters
Управителният съвет на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД, вписано в Търговския регистър при Агенция по вписванията с ЕИК 130277958, като секторен възложител на обществени поръчки по смисъла на чл. 5, ал. 4, т. 2 от Закона за обществените поръчки (ЗОП), извършващ секторна дейност по чл. 123, т. 2 във връзка с чл. 125, ал. 1, т. 1 от ЗОП и § 2, т. 60 от ДР на ЗОП въз основа на специални или изключителни права по смисъла на § 2, т. 47 от ЗОП, открива и провежда „открита“ по вид процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет „Доставка на трифазни статични електромери с клас на точност 1,0, многотарифни, за индиректно свързване, с дисплей и софтуер, с интегриран часовников превключвател“.
Officiële naam: „ЧЕЗ Разпределение България” АД
Nationaal registratienummer: 130277958
Postadres: Бул. „Цариградско шосе” № 159, БенчМарк бизнес център
Stad: София
NUTS-code: BG411
Postcode: 1784
Land: BGR
Contactpersoon: Светлана Илиева
Hoofdadres: www.cez-rp.bg
De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.