Publications Office of the EU
Griekenland-Athene: Instrumentarium voor tomografie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Griekenland-Athene: Instrumentarium voor tomografie

  • Gepubliceerd
    12/11/2011
  • Uiterste termijn
    09/01/2012
  • Opening van de inschrijvingen
    10/01/2012
  • Gunning
    20/12/2013
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
1η Υ.ΠΕ. Αττικής ΓΝΝΘΑ "Η Σωτηρία"
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33115000 Instrumentarium voor tomografie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
528,455.28 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
649,440.00 EUR
Referentienummer inschrijving
31228/09-11-2011
Beschrijving

Προμήθεια 1 συστήματος αξονικής τομογραφίας 64 τόμων (τύπος Ι)

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not specified
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
10/01/2012 11:00
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
528,455.28 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
649,440.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: ΦΙΛΙΠΣ Ελλάς ΑΕΒΕ
Postadres: Τζαβέλλα 1-3
Stad: Αθήνα, Χαλάνδρι
Postcode: 152 31
Land: GRC
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.