Publications Office of the EU
Roemenië-Târgoviște: Antibacteriële middelen voor systemisch gebruik - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Roemenië-Târgoviște: Antibacteriële middelen voor systemisch gebruik

  • Gepubliceerd
    20/01/2018
  • Uiterste termijn
    23/02/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    26/03/2018
  • Gunning
    16/05/2018
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Spitalul Județean de Urgență Târgoviște
Plaats van uitvoering
NUTS code: RO313 Dâmboviţa
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33651100 Antibacteriële middelen voor systemisch gebruik
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
9,377,144.30 RON
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
396
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Acordul-cadru are ca obiect incheierea de contracte subsecvente pentru achizitia medicamentelor de uz uman necesare desfasurarii in bune conditii a actului medical din cadrul Spitalului Judetean de Urgenta Targoviste.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met several ondernemers
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
26/03/2018 18:00
Plaats van uitvoering
CPV-code

33651100 - Antibacteriële middelen voor systemisch gebruik

33675000 - Antihistaminen voor systemisch gebruik

33631500 - Corticosteroïden voor dermatologisch gebruik en dermatologische preparaten

33698000 - Klinische producten

33621300 - Preparaten tegen bloedarmoede

33621100 - Antithrombogene middelen

33642200 - Corticosteroïden voor systemisch gebruik

33661000 - Geneesmiddelen voor het zenuwstelsel

33613000 - Laxeermiddelen

33622700 - Calciumkanaalblokkerende middelen

33632200 - Spierrelaxantia

33692210 - Oplossingen voor parenterale voeding

33693300 - Behandeling van verslavingen

33615100 - Insuline

33691200 - Anthelmintica

33617000 - Mineraalsupplementen

33651300 - Antimycobacteriële middelen

33651500 - Immuunsera en immunoglobulinen

33661700 - Overige geneesmiddelen voor het zenuwstelsel

33622300 - Diuretica

33661500 - Psycholeptica

33622100 - Geneesmiddelen voor harttherapie

33641200 - Overige middelen voor gynecologisch gebruik

33661300 - Anti-epileptica

33661100 - Anesthetica

33692700 - Glucoseoplossingen

33610000 - Geneesmiddelen voor maagdarmkanaal en metabolisme

33690000 - Diverse geneesmiddelen

33692500 - Injecteerbare oplossingen

33614000 - Middelen tegen diarree en tegen darmontstekingen en -infecties

33652200 - Geneesmiddelen voor endocriene therapie

33673000 - Geneesmiddelen voor obstructieve aandoeningen van de luchtwegen

33652300 - Immunosuppresiemiddelen

33631400 - Antibiotica en chemotherapeutica voor dermatologisch gebruik

33621400 - Bloedvervangende middelen en bloedtransfusie-oplossingen

33621200 - Middelen tegen bloedingen

33621000 - Geneesmiddelen voor bloed en bloedvormende organen

33640000 - Geneesmiddelen voor het urogenitaal stelsel en hormonen

33642300 - Geneesmiddelen voor behandeling van de schildklier

33642100 - Pituitaire hypothalamushormonen e.d.

33611000 - Geneesmiddelen voor storingen i.v.m. zuur

33622800 - Middelen die het renine-angiotensine stelsel beïnvloeden

33622600 - Betablockers

33630000 - Geneesmiddelen voor dermatologie, spierstelsel en skelet

33632100 - Ontstekingremmende en reumabestrijdende preparaten

33615000 - Geneesmiddelen voor diabetes

33670000 - Geneesmiddelen voor het ademhalingssysteem

33651200 - Antimycotica voor systemisch gebruik

33697100 - Enemapreparaten

33651400 - Antivirale middelen voor systemisch gebruik

33674000 - Middelen tegen hoest en verkoudheid

33695000 - Overige niet-therapeutische middelen

33622400 - Beschermende middelen voor bloedvaten

33661600 - Psychoanaleptica

33622200 - Middelen tegen hypertensie

33661200 - Analgetica/pijnstillers

33612000 - Geneesmiddelen voor functionele maagdarmstoringen

33662100 - Geneesmiddelen voor oogheelkunde

33631100 - Schimmelbestrijdingsmiddelen voor dermatologisch gebruik

33692200 - Producten voor parenterale voeding

33616000 - Vitaminen

33692400 - Perfusie-oplossingen

33141000 - Niet-chemische medische gebruiksgoederen voor eenmalig gebruik en verbruiksartikelen voor hematologie

33140000 - Medische verbruiksartikelen

33100000 - Medische apparatuur

Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.