Publications Office of the EU
Tsjechië-Jilemnice: Sneeuwruimingsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Tsjechië-Jilemnice: Sneeuwruimingsdiensten

  • Gepubliceerd
    17/07/2019
  • Uiterste termijn
    04/09/2019
  • Gunning
    23/10/2019
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Město Jilemnice
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: CZ051 Liberecký kraj
Sector (CPV)
90620000 Sneeuwruimingsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
7,500,000.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
11,578,700.00 CZK
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Předmětem veřejné zakázky je provádění zimní údržby místních komunikací města Jilemnice v souladu s podmínkami nařízení města Jilemnice č. 5/2009 v zimním období let 2019–2023. Podrobná specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v zadávací dokumentaci veřejné zakázky.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://sluzby.e-zakazky.cz/profil-zadavatele/166a9288-1063-4f71-9ef6-84882e8b8ae2
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
CPV-code

90620000 - Sneeuwruimingsdiensten

45000000 - Bouwwerkzaamheden

45200000 - Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden

45230000 - Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen

45233000 - Aanleg van snelwegen en wegen

Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
7,500,000.00 CZK
Definitieve waarde van de opdracht
11,578,700.00 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
Postadres: Pražská 1321/38a
Stad: Praha 10
Postcode: 102 00
Land: CZE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.