Publications Office of the EU
E-Bilbao: Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

E-Bilbao: Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu

  • Gepubliceerd
    25/09/2012
  • Uiterste termijn
    09/11/2012
  • Opening van de inschrijvingen
    20/11/2012
  • Gunning
    18/12/2012
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Osakidetza, Comarca Bilbao
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
70,801.92 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
890,684.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
7
Referentienummer inschrijving
G/207/20/1/1152/O421/0000/092012
Beschrijving

Servicio de limpieza de los centros de salud de Deusto, Rekalde, Arangoiti, San Adrian, La Merced, Bolueta y Saralegi.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
20/11/2012 10:00
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
CPV-code

90000000 - Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu

90900000 - Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten

90910000 - Reinigingsdiensten

Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.