Publications Office of the EU
AT-Sankt Pölten: Liften, skipliften, hijsinstallaties, roltrappen en rolpaden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

AT-Sankt Pölten: Liften, skipliften, hijsinstallaties, roltrappen en rolpaden

  • Gepubliceerd
    14/07/2011
  • Uiterste termijn
    10/08/2011
  • Opening van de inschrijvingen
    11/08/2011
  • Gunning
    24/02/2012
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: AT12 Niederösterreich
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
42416000 Liften, skipliften, hijsinstallaties, roltrappen en rolpaden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,978,070.24 EUR
Referentienummer inschrijving
BD6-LKH-91/120-2011
Beschrijving

LKT Mödling - 595.1 Fördertechnische Anlagen.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
11/08/2011 14:00
Plaats van uitvoering
CPV-code
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
1,978,070.24 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: KONE AG
Postadres: Peppertstraße 33/6
Stad: Sankt Pölten
Postcode: 3100
Land: AUT
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.