Publications Office of the EU
Nederland-'s-Gravenhage: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nederland-'s-Gravenhage: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel

  • Gepubliceerd
    04/11/2020
  • Uiterste termijn
    18/12/2020
  • Opening van de inschrijvingen
    18/12/2020
  • Gunning
    15/02/2021
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
CAK
Plaats van uitvoering
NUTS code: NL Nederland
Locatie van de koper
NUTS code: NL Nederland
Sector (CPV)
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
20,000,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
20,000,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
INK20.055
Beschrijving

Het CAK wil met deze aanbesteding de inhuur van ICT-personeel aanbesteding. Het CAK wil in de toekomst komen tot de beste invulling van inhuur behoefte. Dit betekent dat niet alleen de kennis/capaciteitsbehoefte moet aansluiten aan de huidige behoefte, anderzijds moet het CAK ook anticiperen op toekomstige wervingsbehoefte. Om die reden zoekt het CAK een mantelpartij die namens ons de complete markt kan benaderen.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: CAK
Nationaal registratienummer: 56806787
Postadres: Postbus 84015
Stad: Den Haag
NUTS-code: NL
Postcode: 2508 AA
Land: NLD
Contactpersoon: Kevin van Gemert
Hoofdadres: http://www.hetcak.nl
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
18/12/2020 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
20,000,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
20,000,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: HeadFirst bv
Postadres:
Stad: Hoofddorp
Postcode:
Land: NLD
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.